Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Neretva-Val 1:1
pon oľu 26 2012, 11:46 by bepo

» Seniori Vala u srijedu protiv Hrvaca na "Vukovaru"
uto ruj 13 2011, 21:57 by val_portal

» Primorac zadrzao 1. mjesto
ned ruj 11 2011, 16:47 by val_portal

» Val golova na Vukovaru!!!
čet ruj 08 2011, 00:39 by val_portal

» Čubrilo izjavio svoju verziju
čet kol 25 2011, 13:18 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera bez pobjednika u kontroverznom finalu
uto kol 23 2011, 17:50 by 7darko7

» Obavijest svim nogometnim klubovima
uto kol 23 2011, 16:04 by 7darko7

» Val starta u Omišu
uto kol 23 2011, 16:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
sub kol 20 2011, 21:02 by 7darko7

Social bookmarking
Bookmark and share the address of HNK Val on your social bookmarking website
Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

50% 50% [ 8 ]
6% 6% [ 1 ]
6% 6% [ 1 ]
6% 6% [ 1 ]
31% 31% [ 5 ]

Ukupno glasova : 16

(Ne)očekivano: Matko Zoraja prešao u NK Solin

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

(Ne)očekivano: Matko Zoraja prešao u NK Solin

Postaj by 7darko7 on pon srp 05 2010, 13:09

Matko Zoraja, jedan od najtalentiranijih mladih napadača Hrvatske, napustio je svoj matični klub te se pridružio NK Solinu.

Taj 17-godišnji napadač, kojemu je uzor David Villa, u dosadašnjoj je karijeri nastupio u 139 utakmica u kojem je postigao nevjerojatnih 116 pogotka u svim kategorijama, a tek je prva godina juniora! Ovaj nevjerojatan podatak, što je ujedino i rekord svih rekorda HNK Vala počeo je postizati još od mlađih pionira. Tu je pod vodstvom Andrije Ivića započeo kao stoper, dok na sugestiju Radoslava Tomasa nije prešao u napad gdje je postigao 10-ak zgoditaka. U prvoj godini pionira postiže 30 pogodaka u 30 utakmica za Val u prvenstvu gdje su završili kao 3. dok u idućoj sezoni, kao stariji pionir, postiže nešto manje, 27 golova. Prvi dio iduće sezone, kao kadet, nije trenirao radi osobnih problema, no vrativši se u drugom dijelu, ustanio se u prvu postavu i postiže 13 pogodaka u 16 susreta. Ove sezone bio je glavna okosnica kadeta, u drugom dijelu prvenstva prebaćen je u juniore radi ozlijede Đikića i sveukupno postigao čak 33 pogotka u 32 susreta uz 4 hat-tricka!

" Većina me poznaje i čuli su za mene pa mi nije bilo teško prilagodit se. Oduševljen sam kako su me primili u novi klub, oduševljen treninzima, načinom rada i svime u klubu!" - bile su jedne od izjava Zoraje

Zoraja je i prije nekoliko godina imao silne ponude poput Hajduka, Splita, te Solina. Bilo je pitanje kada će otići i početi graditi potencijalno sjajnu karijeru a za pravi i prvi iskorak u svojoj karijeri odlučio se sada. Također, Zoraja je sa 14 godina bio pozvan i u reprezentaciji koja je nastupala u Danskoj, ali je bio spriječen.

Impresivan podatak nikoga ne ostavlja ravnodušnim a najviše će nedostajati Valu kojemu će njegov odlazak biti veliki hendikep. Njegovo mjesto sada će preuzesti Toni Legčević koji silno napreduje te bi ove sezone mogao pokazati što zna. Zoraji želimo svu sreću u nastavku karijere a njegov povratak na Vukovar u prvenstvenoj utakmici donjeti će pravi žar u tom susretu.

7darko7
Admin
Admin

Broj postova : 1594
Registration date : 22.02.2008

Korisnički profil http://www.youtube.com/user/7darko7

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]