Ukupno glasova : 16

Turnir Zdravko Uvodić: HNK Val - Omiš 4:6

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Postaj by 7darko7 on ned kol 14 2011, 16:59

U polufinalnoj utakmici memorijalnog turnira Zdravko Uvodić, koji se po 19. put odigrava na čast poginulom predsjedniku NK USKOK u domovinskom ratu, Val je ugostio Omiš na svome terenu. Gosti su bolje otvorili utakmicu i već u 8. minuti poveli sa 0:1. Ubačaj iz kuta najbolje je iskoristio njihov igrač koji vara Grgića. 6 minuta kasnije uslijedilo je izjednačenje. Ubačaj sa lijeve strane prihvatio je Matijaš, a zatim pucao po golu. Njegov udarac vara vratara gostiju, ali odlazi u vratnicu. Lopta se odbija do Bašića koji pogađa za 1:1. Već u 18. minuti Val je mogao povesti. Bašić je sjajno uposlio Čubrila, koji puca iz prve, ali se vratnica opet ispriječila. Gosti su taj promašaj kaznili u 29. minuti susreta kada se obrana Vala nije postavila na jednu izbijenu loptu, a njihovom napadaču nije bio problem matirati Grgića. Pred sam kraj poluvremena Omiš je iznudio korner. Ponovo ubačaj iz kuta i njihov igrač najviši u skoku za 3:1 vodstvo Omiša.
U drugom poluvremenu Val je obavio nekoliko izmjena. Unatoč tome u 52. minuti Omiš je poveo 4:1 nakon ubačaja sa desne strane i pogotka iz blizine. Val je ubrzo smanjio na 4:2. Pogodak je postigao Jurić iz jedanaesterca, kojeg je iznudio Čubrilo. Nadu u izjednačenje dao je Bašić svojim drugim pogotkom u 65. minuti susreta. Unatoč tome, gosti postižu dva pomalo sretna pogotka za visoku prednost od 6:3. Konačnih 6:4 postavio je Joško Samardžić u 86. minuti susreta. Nažalost, ne postoji drugi set pa je tako Val ispao i čeka početak tradicionalne Kaštelanske rivijere koja počinje idući tjedan.