Similar topics
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Neretva-Val 1:1
pon oľu 26 2012, 09:46 by bepo

» Seniori Vala u srijedu protiv Hrvaca na "Vukovaru"
uto ruj 13 2011, 19:57 by val_portal

» Primorac zadrzao 1. mjesto
ned ruj 11 2011, 14:47 by val_portal

» Val golova na Vukovaru!!!
sri ruj 07 2011, 22:39 by val_portal

» Čubrilo izjavio svoju verziju
čet kol 25 2011, 11:18 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera bez pobjednika u kontroverznom finalu
uto kol 23 2011, 15:50 by 7darko7

» Obavijest svim nogometnim klubovima
uto kol 23 2011, 14:04 by 7darko7

» Val starta u Omišu
uto kol 23 2011, 14:00 by 7darko7

» Kaštelanska rivijera: Zagora - GOŠK(AC) 3:2
sub kol 20 2011, 19:02 by 7darko7

Social bookmarking
Bookmark and share the address of HNK Val on your social bookmarking website
Affiliates
free forum
Poll

Izaberite najboljeg igrača seniora u sezoni 10./11.

50% 50% [ 8 ]
6% 6% [ 1 ]
6% 6% [ 1 ]
6% 6% [ 1 ]
31% 31% [ 5 ]

Ukupno glasova : 16


Sve o natjecanjima juniora, kadeta, pionira i mlađih pionira u sezoni 2007./2008.

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Sve o natjecanjima juniora, kadeta, pionira i mlađih pionira u sezoni 2007./2008.

Postaj by 7darko7 on uto svi 20 2008, 19:16

PROPOZICIJE MLAĐIH UZRASTA 2007./08.
Nogometni savez Županije splitsko-dalmatinske – Split

Izvršni odbor Nogometnog saveza Županije splitsko-dalmatinske na temelju članka 30.
Statuta, na sjednici održanoj 17.08.2007. godine, donosi:

P R O P O Z I C I J E
NATJECANJA JUNIORA, KADETA, PIONIRA I MLAĐIH PIONIRA
ZA NATJECATELJSKU GODINU 2007./08.

Sudionici natjecanja su:

Liga juniora i kadeta NSŽSD-e

PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

JUNIORI I KADETI

1. HNK “HAJDUK” – Split
2. NK “IMOTSKI” - Imotski
3. HNK „MOSOR“ – Žrnovnica
4. NK „SOLIN“ – Solin
5. NK “JUNAK” – Sinj
6. NK “PRIMORAC 1929.” – Stobreč
7. HNK „VAL“ – Kaštel Stari
8. HNK „ZMAJ“ - Makarska
9. NK „URANIJA“ – Baška Voda
10. NK „MLADOST“ – Proložac
11. NK „SPLIT“ – Split
12. NK „GOŠK AC“ – Kaštel Gomilica
13. NK “JADRAN KS” – Kaštel Sučurac
14. NK “OMLADINAC” – Vranjic
15. NK “GOŠK (Du)” – Dubrovnik
16. NK “JADRAN LP” – Ploče
17. HNK „HAJDUK 2“ – Split

Grupa „A“

JUNIORI I KADETI

1. NK „DUGOPOLJE“ – Dugopolje
2. HNK “KRILNIK” – Split
3. NK “ORKAN” – Dugi Rat
4. HNK „SLOGA“ – Mravince
5. HNK “TROGIR” – Trogir
6. NK “USKOK” – Klis
7. NK „JADRAN“ – Supetar *
8. NK „POSTIRA-Sardi“ – Postira *
9. NK „HVAR“ – Hvar *
10. NK „SPLIT 2“ – Split **
* sudjeluje samo u konkurenciji juniora
* sudjeluje samo u konkurenciji kadeta
** izvan konkurencije

[b]Grupa „B“[/b]

JUNIORI I KADETI

1. NK “CROATIA” - Zmijavci
2. NK “HRVACE” – Hrvace
3. HNK „JADRAN“ – Tučepi
4. NK „OSK“ – Otok
5. NK „TEKSTILAC“ – Sinj
6. NK “VINJANI” – Vinjani Donji
7. NK „MRAČAJ“ – Runović *
8. HNK „VRLIKA“ – Vrlika *
9. NK „ČAPORICE“ – Čaporice *
* sudjeluje samo u konkurenciji juniora
* sudjeluje samo u konkurenciji kadeta

1. Liga pionira i mlađih pionira NSŽSD-e

PIONIRI I MLAĐI PIONIRI

1. HNK “HAJDUK” – Split
2. NK “IMOTSKI” - Imotski
3. HNK „MOSOR“ – Žrnovnica
4. NK „SOLIN“ – Solin
5. NK “JUNAK” – Sinj
6. NK “PRIMORAC 1929.” – Stobreč
7. HNK „VAL“ – Kaštel Stari
8. HNK „ZMAJ“ - Makarska
9. NK „ORKAN“ – Dugi Rat
10. NK „OSK“ – Otok
11. NK „SPLIT“ – Split
12. NK „VINJANI“ – Vinjani Donji
13. NK “KAMEN” – Ivanbegovina
14. NK “OMLADINAC” – Vranjic
15. HNK „HAJDUK 2“ – Split *
16. HNK “ŠIBENIK” – Šibenik *
* Izvan konkurencije

2. Liga pionira i mlađih pionira NSŽSD-e
Grupa “A”

PIONIRI I MLAĐI PIONIRI

1. NK „GOŠK-Adriachem“ – K. Gomilica
2. NK „HEP-Prijenos“ – Split
3. HNK „JADRAN“ – Kaštel Sućurac
4. NK „JADRAN“ – Supetar
5. HNK“KRILNIK“ – Split
6. NK „POSTIRA-Sardi“ – Postira
7. HNK „SLOGA“ – Mravince
8. HNK „TROGIR“ – Trogir
9. NK „DALMATINAC“ – Split
10. NK „OMLADINAC 2“ – Vranjic
11. NK “SOLIN 2“ – Solin **
12. NK „SPLIT 2“ – Split **
13. NK „POLJIČANIN“ – Srinjine *

* sudjeluje samo u konkurenciji pionira
* sudjeluje samo u konkurenciji mlađih pionira
** izvan konkurencija pionira
** izvan konkurencija mlađih pionira

Grupa „B“

PIONIRI I MLAĐI PIONIRI

1. NK „CROATIA“ – Zmijavci
2. NK “ČAPORICE“ – Čaporice
3. NK „DUGOPOLJE“ – Dugopolje
4. NK “GLAVICE“ – Glavice
5. HNK „JADRAN“ – Tučepi
6. NK „MLADOST“ – Proložac
7. NK „MRAČAJ“ – Runović
8. NK „OMIŠ“ – Omiš
9. NK „TEKSTILAC“ – Sinj
10. NK „URANIA“ – Baška Voda
11. NK „USKOK“ – Klis
12. NK „HRVACE“ – Hrvace
13. HNK „VRLIKA“ – Vrlika


OPĆE ODREDBE KUP UTAKMICA

Članak 1.

U natjecanju za Hrvatski nogometni kup na području NSŽSD-e, u svakoj natje-
cateljskoj godini, obvezni su sudjelovati klubovi s područja NSŽSD-e, i to:
- sve seniorske momčadi klubova 1., 2., 3. i 4. HNL-e, osim klubova, koji su u toj natjecateljskoj godini stekli pravo sudjelovanja u završnici Hrvatskog nogometnog kupa po osnovi koeficijenta uspješnosti završnice HNK-a,
- sve seniorske momčadi klubova 1. i 2. ŽNL-e,
- seniorske momčadi ostalih klubova, koji se prijave za sudjelovanje,
- sve juniorske momčadi,
- sve kadetske momčadi
- kadetske momčadi ostalih klubova, koji se prijave za sudjelovanje.
Klubovi sudionici u natjecanju su svrstani u dvije skupine po područjima i to:
- PRVA SKUPINA:
- “Imotska krajina”:NK”Croatia”, NK”Imotski”, NK”Kamen”, NK”Mladost”(P), NK”Mračaj” i NK”Vinjani”.
- “Cetinska krajina”: NK“Čaporice“, NK”Glavice”, NK”Hrvace”, NK”Junak”, NK”OSK” i NK”Tekstilac”
- “Makarska-Omiš”: HNK”Jadran”(T), NK”Omiš”, NK”Orkan”, NK”Urania” i HNK”Zmaj”.
- DRUGA SKUPINA:
- “Split i otoci”: NK“Akademac“, NK”Dugopolje”, HNK”Hajduk”, NK”Jadran”(S), HNK”Krilnik”, HNK”Mosor”, NK”Omladinac”, NK”Postira-Sardi”,NK”Primorac 1929.”, HNK”Sloga”, NK”Solin, NK”Split” i NK”Uskok”.
- “Kaštela-Trogir”: NK”GOŠK-Adriachem”, HNK”Jadran”(KS), HNK”Trogir” i HNK”Val”.

Članke o pravilima utakmica pogledajte na http://www.nszsd.hr

7darko7
Admin
Admin

Broj postova: 1594
Age: 21
Lokacija: Kaštel Novi
Registration date: 21.02.2008

Korisnički profil http://www.youtube.com/user/7darko7

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]

- Similar topics

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.